Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Search
he: חיפוש

en: Languages
he: שפות

en: Index
he: אינדקס

en: Delete item
he: מחיקת פריט
