Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Search
it: Cerca

en: Languages
it: Lingue

en: Index
it: Indice

en: Delete item
it: Elimina elemento
