Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Delete item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಅಳಿಸು
