Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Search
lt: Paieška

en: Languages
lt: Kalbos

en: Index
lt: Indeksas

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus
