Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Search
lv: Meklēt

en: Languages
lv: Valodas

en: Index
lv: Rādītājs

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: Not indexed
lv: Nav indeksēts
