Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Search
ms: Carian

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Index
ms: Indeks

en: Delete item
ms: Padam item
