Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Search
nl: Zoeken

en: Languages
nl: Talen

en: Delete item
nl: Item verwijderen

en: Not indexed
nl: Niet geïndexeerd
