Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Search
oc: Recercar

en: Languages
oc: Lengas

en: Index
oc: Indèx

en: Delete item
oc: Suprimir l'élement
