Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Search
pt: Buscar

en: Languages
pt: Idiomas

en: Index
pt: Índice

en: Delete item
pt: Apagar item
