Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Search
ro: Căutare

en: Languages
ro: Limbi

en: Delete item
ro: Șterge item

en: Search API
ro: Căutare API
