Search API generic devel (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Search
ru: Поиск

en: Languages
ru: Языки

en: Index
ru: Индекс

en: Delete item
ru: Удалить позицию
