Search API Hashtag (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Lowercase
fr: Minuscules

en: The field name
fr: Le nom du champ

en: Perform tasks on specific events triggered within the system.
fr: Effectuer des tâches en réponse à des événements spécifiques déclenchés dans le système.

en: The selected fields
fr: Les champs sélectionnés
