Search API Hashtag (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: General
ru: Общий

en: Lowercase
ru: Нижний регистр

en: Machine name: @name
ru: Машинное имя: @name

en: The field name
ru: Имя поля
