Search API Hashtag (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: General
hu: Általános

en: Lowercase
hu: Kisbetűs

en: Machine name: @name
hu: Programok által olvasható név: @name

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: The field name
hu: A mező neve
