Search API Location (8.x-1.0-alpha0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Text field
be: Текставае поле

en: Map
be: Мапа

en: Select
be: Выбраць

en: Weight for @title
be: Вага для @title
