Search API Location (8.x-1.0-alpha0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Location
gl: Localización

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Map
gl: Mapa

en: Fill color
gl: Esquema de cor

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
