Search API Location (8.x-1.0-alpha0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Location
ku: شوێن

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
