Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Map
et: Kaart

en: Fill color
et: Värv

en: Select
et: Vali

en: between
et: vahel

en: Latitude/Longitude
et: Laiuskraad/pikkuskraad

en: Weight for @title
et: @title kaal
