Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Map
fi: Kartta

en: Select
fi: Valitse

en: Border color
fi: Reunan väri

en: between
fi: välillä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
