Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Weight
hi: मान

en: Map
hi: नक्शा

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग

en: between
hi: बीच में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
