Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: Map
id: Peta

en: Select
id: Pilih

en: between
id: antara

en: Weight for @title
id: Bobot @title
