Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: less than
pl: mniejszy niż

en: Map
pl: Mapa

en: Fill color
pl: Kolor wypełnienia

en: Select
pl: Wybierz

en: Distance
pl: Odległość

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Radius
pl: Promień

en: between
pl: z przedziału

en: Latitude/Longitude
pl: Szerokość/Długość geograficzna

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Geocoder failed due to:
pl: Geokodowanie nie działa ponieważ:

en: Geocode was not successful for the following reason:
pl: Geokodowanie nie powiodło się ponieważ:

en: Distance units
pl: Jednostka odległości
