Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Text field
ro: Câmp text

en: Map
ro: Hartă

en: Select
ro: Alege

en: between
ro: între

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
