Search API Location (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
