Search API Location (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Text field
da: Tekstfelt

en: less than
da: mindre end

en: Map
da: Knyt

en: Select
da: Vælg

en: Distance
da: Afstand

en: between
da: mellem

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
