Search API Location (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Map
gu: નકશો

en: Select
gu: પસંદ કરો
