Search API Location (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Weight
fa: وزن

en: Text field
fa: میدان متنی

en: Map
fa: نقشه

en: Select
fa: انتخاب

en: between
fa: بین

en: Weight for @title
fa: وزن @title
