Search API Location (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Map
ps: نقشه

en: Select
ps: غوره

en: between
ps: ترمنځ
