Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Map
az: Xəritə

en: Select
az: Seçin

en: between
az: arasında
