Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Map
eu: Mapa

en: Select
eu: Aukeratu

en: between
eu: artean
