Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
