Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Text field
nl: Tekstveld

en: less than
nl: kleiner dan

en: Map
nl: Landkaart

en: Select
nl: Selecteren

en: Distance
nl: Afstand

en: Border color
nl: Randkleur

en: Radius
nl: Straal

en: between
nl: tussen

en: Latitude/Longitude
nl: Breedtegraad/lengtegraad

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: The location %location could not be resolved and was ignored.
nl: De locatie %location is niet gevonden. Controleer de spelling of probeer een andere zoekterm.
