Search API Location (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Search
ru: Поиск

en: Weight
ru: Вес

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: less than
ru: меньше чем

en: Map
ru: Карта

en: Fill color
ru: Цвет заливки

en: Select
ru: Выбрать

en: Distance
ru: Расстояние

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: Radius
ru: Радиус

en: between
ru: между

en: Input method
ru: Метод вывода

en: Latitude/Longitude
ru: Широта/Долгота

en: Weight for @title
ru: Вес @title
