Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Select
bg: Избери

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
