Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: between
bo: བར་དུ་

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
