Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: Text field
cy: Maes testun

en: Select
cy: Dewis

en: between
cy: rhwng
