Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Search
fr: Rechercher

en: Weight
fr: Poids

en: Text field
fr: Champ texte

en: less than
fr: inférieur à

en: Map
fr: Carte

en: Fill color
fr: Couleur de remplissage

en: Select
fr: Sélectionner

en: Border color
fr: Couleur de la bordure

en: Radius
fr: Rayon

en: between
fr: entre

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Geocoder failed due to:
fr: Geocoder a échoué en raison de :

en: Geocode was not successful for the following reason:
fr: Le geocode n'a pas réussi pour la raison suivante :
