Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Fill color
kn: ಬಣ್ಣವನ್ನು ತುಂಬಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ
