Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Map
lv: Karte

en: Select
lv: Izvēlēties

en: between
lv: intervālā starp

en: Weight for @title
lv: Svars @title
