Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Text field
tr: Metin alanı

en: less than
tr: küçüktür

en: Map
tr: Harita

en: Select
tr: Seç

en: Distance
tr: Uzaklık

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: between
tr: arasında

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
