Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Text field
uk: Текстове поле

en: less than
uk: менше, ніж

en: Map
uk: Мапа

en: Fill color
uk: Колір заповнення

en: Select
uk: Вибір

en: Distance
uk: Відстань

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Radius
uk: Радіус

en: between
uk: між

en: Latitude/Longitude
uk: Широта/Довгота

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Distance units
uk: Одиниці відстані
