Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Map
ar: خريطة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
