Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Map
el: Χάρτης

en: Select
el: Επιλογή

en: between
el: ανάμεσα σε

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
