Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Text field
jv: Field tèks

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
