Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Text field
sk: Textové pole

en: Map
sk: Mapa

en: Select
sk: Zvoľte

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Radius
sk: Polomer

en: between
sk: medzi

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
