Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Text field
sv: Textfält

en: less than
sv: mindre än

en: Map
sv: Karta

en: Fill color
sv: Fyllnadsfärg

en: Select
sv: Välj

en: Distance
sv: Distans

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Radius
sv: Radie

en: between
sv: mellan

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
