Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Map
th: แผนที่

en: Select
th: เลือก

en: Radius
th: รัศมี

en: between
th: ระหว่าง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
