Search API Location (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: less than
vi: nhỏ hơn

en: Select
vi: Chọn

en: between
vi: nằm ngoài

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
