Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Page
ru: Страница

en: Token
ru: Токен

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Zone
ru: Зона

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
