Search API Nuclia (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Zone
et: Tsoon

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: First page
et: Esimene leht
